• CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10
CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10

CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE
Model numarası: HL25CW

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Plastik kasa, Karton
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 500PCS/AY
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Form Türü: SFP28 Dalga boyu: 1330nm
bağlayıcı: Çift LC Maksimum Kablo Mesafesi: 10km
Maksimum Veri Hızı: 25g Türü: Alıcı modülü
Vurgulamak:

fiber alıcı-verici modülü

,

fiber optik alıcı-verici

Ürün Açıklaması

CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10

CWDM-SFP25G-1330-10 Uyumlu 25G 1330nm CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-Verici Modülü

Uygulama

• 25G GE LR

• eCPRI, CPRI

• Ethernet Anahtarları

• Yüksek Hızlı Sunucular

• Yüksek Performanslı Bilgi İşlem Kümeleri

Özellikleri

• 25,78 Gbps seri optik arayüz

• 1310nm DFB verici ve PIN PD alıcısı

• Üstün göz performansları Özellikler CWDM-SFP25G-10SP

• 9/125 um SMF'de 10km'ye kadar

• Çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C

Açıklama

CWDM-SFP25G-10SP SFP28 alıcı-vericileri, 25,78 Gb / s veri hızına ve 10 km bağlantı uzunluğuna kadar Ethernet bağlantılarında kullanım için tasarlanmıştır. SFF-8472 ile uyumludur ve SFF-8432 ve SFF-8431'in uygulanabilir kısımlarıyla uyumludur.

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum CWDM SFP28 10km DOM Alıcı-verici Modülü 25G 1330nm PIN PD Alıcı CWDM-SFP25G-1330-10 bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.