• XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü
    • XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü
  • XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-XFP10G-BIDI-L80

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik çanta, plastik Düz, perakende kutusu, tarafından gerektirir
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 1000pcs / ay
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Veri hızı: 10g dalga boyu: 1490 1550nm
    Fiber bağlayıcı: LC Garanti: 3 yıl
    Logo: Özelleştirilmiş olabilir Mesafe: 80km
    Vurgulamak:

    1550nm Fiber Optic Sfp Module

    ,

    XFP BIDI Transceiver Module

    Ürün Açıklaması

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü

    10G XFP BIDI Modülü 1490 1550nm ZR 80km Özelleştirilebilir

     

     


     

    Hilink HLXBxx1XL-CD80 serisi alıcı-vericiler 10G Ethernet 10G için tasarlanmıştır ve 9.953Gb / s'den 11'e kadar veri hızını destekleyebilir.3Gb / s.Dijital teşhisler I2C arayüzü ile kullanılabilir Alıcı-verici tasarımları, yüksek performans ve düşük maliyet için optimize edilmiştir. veri-com ve telekom uygulamaları için müşterilere en iyi çözümleri sunar.

     

     

    Özellikleri
    * 9,95 - 11,3 Gb / sn bit hızlarını destekler
    * Simpleks LC Konnektör
    * Takılabilir XFP kapladığı alan
    * Soğutmalı 1490nm EML verici, 1550nm APD alıcısı
    * Soğutmalı 1550nm EML verici, 1490nm APD alıcısı
    * 80km SMF bağlantısı için geçerlidir
    * Düşük güç tüketimi, <3.5W
    * Dijital Teşhis Monitör Arayüzü
    * IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR ile uyumlu optik arayüz
    * SFF-8431 ile uyumlu elektrik arayüzü
    * Çalışma kasası sıcaklığı: Ticari: 0 ila 70 ° C

     

     

     

    Uygulamalar

    10GBASE-BX 10.3125Gb / s Ethernet
    10GBASE-BX 9.953Gb / s Ethernet
    SONET OC-192 ve SDH STM I-64.1
    Diğer optik bağlantı

     

     

    Gerçek resimler

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü 0

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü 1

     

     

     

    BiDi (WDM) Alıcı-Vericileri

    155M / 622M BiDi SFP LC / SC İsteğe bağlı DDM ile 155M BiDi SFP LC / SC 3km / 20km / 40km / 80km / 120km
    4/2 / 1G BIDI SFP LC / SC İsteğe bağlı DDM ile 4/2 / 1G BiDi SFP LC / SC 3km / 20km / 40km / 80km / 120km
    10G SFP BiDi SFP + BiDi 1270 20km SFP + BiDi 20km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 20km SFP + BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    SFP + BiDi 1270 40km SFP + BiDi 40km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 40km SFP + BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 20km XFP BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    XFP BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm / Rx1270nm LC

     

     

     

     

    Ambalaj Ölçüleri

     

    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü 2

     

     

     

     

     

    Şirket Bilgisi:
     
    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü 3

     

     

     

    Hizmetlerimiz:

     

    Garanti
    Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle asla eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanacağına söz veriyoruz.Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir.

     

    OEM / ODM sipariş kullanılabilir
    Gereksinimlerinize göre ürün tedarik edebilir ve şirketiniz için ürün etiketi tasarlayabiliriz.
     
     

     
    İlgili ürünler:
    XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü 4
     
     
     
    Nakliye:
    Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece.3-7 gün sürer.

     

     

     

    Ne tedarik ediyoruz
     
    Çok çeşitli yüksek kaliteli optik alıcı-vericiler ve pasif CWDM / DWDM Mux / Demux modülleri tedarik ediyoruz.Optik modüller Cisco, Huawei, Extreme, HP, Finisar, Broadcom, Dökümhane, Alcatel, D-link, Enterasys, Netgear, Juniper, Nortel, Linksys, Allied, Zyxel, Dell, Redback, H3C, ZTE, Ruijie, Ciena, Alcatel-lucent, vb.

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum XFP BIDI 10G 1550nm ZR 80km Optik Alıcı-Verici Modülü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.