Ana sayfa ÜrünlerSFP + alıcı-verici modülü

25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü

    • 25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optical Transceiver Module
    • 25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optical Transceiver Module
    • 25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optical Transceiver Module
  • 25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optical Transceiver Module

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-25G-CWDM-LR4

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: kutu ve karton veya özelleştirilmiş paket
    Teslim süresi: 1-6 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 5000pcs / ay
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    Kanal aralığı: 1470-1610nm Elyaf Türü: SMF
    Bağlayıcı: LC Çalışma sıcaklığı: 0 ° C ila 70 ° C
    ROHS: Uysal Garanti: 3 yıl
    Vurgulamak:

    1610nm Fiber Optical Transceiver Module

    ,

    SFP28 Fiber Optical Transceiver Module

    ,

    25G CWDM Optical Transceiver

    25G CWDM SFP28 1470nm - 1610nm LR4 10km 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü
     
    Açıklama

    Şartname
    Ürün adı
    25G SMF CWDM SFP28 1270nm-1370nm 10km CWDM Optik Alıcı-Verici
    ürün modeli
    HL-25G-CWDM-LR4
    Aktarım hızı
    25G
    Çalışma gerilimi
    3.3V
    Ticari Sıcaklık Aralığı
    0 - 70 ° C (32 - 158 ° F)
    Kabuk malzemesi
    metal
    İletim mesafesi
    10 km
    Dalgaboyu
    1470nm-1610nm
    Arayüz
    LC

     
    Özellikleri

    28,1 Gbps'ye kadar bit hızlarını destekler
    Çalışır durumda takılabilir SFP + ayak izi
    1310nm DFB lazer ve PIN fotodiyot, SMF iletimi için 10 km'ye kadar
    Dubleks LC yuvalı SFP + MSA ve SFF-8472 ile uyumlu
    RoHS ile uyumlu
    Tek + 3.3V güç kaynağı
    Gerçek Zamanlı Dijital Teşhis İzleme
    Çalışma durumu sıcaklığı:
     
    Uygulamalar

    Ö 25GBASE-LR

    Ö 32G Elyaf Kanalı
     
     
     

     

    25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 0
     

     

     
     

     
     
    Sevkiyat ve Ödeme
    1. Uluslararası Ekspres: DHL, Fedex, UPS, EMS, UPS, TNT vb.
    2. Ödeme: T / T, Western Union, Paypal vb.
     
     
    Garanti
    >& Yepyeni.
    ›& OEM / ODM mevcuttur.
    ›& 100% kalite testi ve yaşlandırma testi ile.
    ›& 3 yıl garanti (Sevkiyat tarihinden itibaren).
     
    Teknisyen desteği
    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek için teknik kılavuzu destekliyoruz ve ilgili ağ yapılandırması projesini sağlıyoruz.
    Satış sonrası servis
    24 saat servis sonrası hizmetimiz var, her zaman teknik servis veya rehber sağlama sözü veriyoruz.
    İş arkadaşlarımız, acil durumun meydana gelmesinden 12 saat sonra müşterilerin ihtiyacına cevap verecek.
     
     
    Ürün Serisi
    25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 1
     
    Fabrikamız
    25G CWDM SFP28 1610nm 20km Fiber Optik Alıcı-Verici Modülü 2
     

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Vicky

    Tel: +8613544042360

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)