• 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U
    • 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U
    • 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U
    • 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U
    • 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U
    • 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U
  • 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U

    80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-BIDI

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 çift
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Statik torba, Plastik torba, Perakende kutu
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, Paypal
    Yetenek temini: 100 / PCS / AY
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Veri aktarım hızı: 10g Optik arayüz: LC
    ürün tipi: 80 km 10 Gb BIDI SFP Sıcaklık: 0-70
    Mesafe: 80km dalga boyu: 1490/1550
    Vurgulamak:

    WDM BIDI Transceiver Module

    ,

    80Km BIDI Transceiver Module

    ,

    SFP-10G-BX80U

    Ürün Açıklaması

    80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U

    Hilink SFP-10G-BX80U Uyumlu 80Km 10G WDM SFP ZR 1490/1550 BIDI SFP + 80Km

     

    80 km 10G WDM SFP

    Özellikleri

     

    l SFP MSA paketi tek LC konektörü

    l Tipik bidi 1490/1550nm ve 1550nm / 1490nm için komisyon

    l Yüksek hassasiyet için APD alıcı

    l Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması

    l Dijital Teşhis Monitör Arayüzü

    l Çalışır durumda takılabilir

    l 9.95Gb / s ila 11.1Gb / s seri optik arabirimi destekler

    l Kadar 80km mesafe

    l SFP + MSA ile uyumlu

    l Yüksek iletim marjı

    l + 3.3V tek güç kaynağı

    l <1.5W güç tüketimi

     

     

    Uygulamalar

    10.3125Gbps'de 10GBASE-LR

    9,953 Gb / sn'de 10 GBASE-LW

    Diğer Optik Bağlantılar

    Ayrıca 1,25 Gb / sn için

     

      HAILI BIDI SFP (155M / 1.25G LC Arabirimi) DDMI ile veya DDMI'sız
    BIDI SFP 155MB LC / SC mevcuttur BSFP-L155M-SU 155 milyon 1310/1550 3 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L155M-SD 155 milyon 1550/1310 3 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L155M-LU 155 milyon 1310/1490 20km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L155M-LD 155 milyon 1490/1310 20km BIDI SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
    BSFP-L155M-E1U 155 milyon 1310/1550 40 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L155M-E1D 155 milyon 1550/1310 40 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L155M-E2U 155 milyon 1310/1490 40 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L155M-E2D 155 milyon 1490/1310 40 km BIDI SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
    BSFP-U80 155 milyon 1310/1550 80 km BIDI SFP   DFB + PIN
    BSFP-D80 155 milyon 1550/1310 80km BIDI SFP   DFB + PIN
    BIDI SFP 1,25 GB LC / SC mevcuttur BSFP-L1.25G-SU 1,25 G 1310/1550 2 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L1.25G-SD 1,25 G 1550/1310 2 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L1.25G-LU 1,25 G 1310/1550 20 km BIDI SFP 0 ~ 70 FP + PIN
    BSFP-L1.25G-LD 1,25 G 1550/1310 20 km BIDI SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
    BSFP-L1.25G-EU 1,25 G 1310/1550 40 km BIDI SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
    BSFP-L1.25G-ED 1,25 G 1550/1310 40 km BIDI SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
    BSFP-U80 1,25 G 1310/1550 80 km     DFB + PIN
    BSFP-D80 1,25 G 15501310 80km     DFB + PIN
     

     

    80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U 080Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U 1

    80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U 2

    80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U 3

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum 80Km 10G WDM SFP ZR 1550nm BIDI Alıcı-Verici Modülü SFP-10G-BX80U bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.