• 80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül
    • 80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül
    • 80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül
  • 80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül

    80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Guangdong, Çin (Anakara)
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE, RoHS
    Model numarası: HL-10BS-80x

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pair
    Fiyat: Negotiable
    Ambalaj bilgileri: Karton kutu, Perakende kutu, Veya gerekirse
    Teslim süresi: 1-4 gün
    Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, Paypal
    Yetenek temini: Haftada 3000 çift
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Veri aktarım hızı: 10g Maksimum erişim: 80km
    Çalışma Dalgaboyu: 1490nm / 1550nm Bağlayıcı: LC
    DDM / DOM: Evet Çalışma sıcaklığı: 0-70 ℃
    Vurgulamak:

    sfp+ optical transceive

    ,

    sfp+ optical module

    Ürün Açıklaması

    80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül

    80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Alıcı-Verici Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül

     

    LC 10G 1490nm / 1550nm 80km BiDi SFP + Alıcı-Verici

    Fiber Kanal Tek Çekirdekli DDM LC 1490/1550 10G SFP BiDi Modülü 80km

    10G 80km BiDi SFP +, özellikle tek modlu optik fiber üzerinden yüksek performanslı entegre çift yönlü veri iletimi için tasarlanmıştır.Bu alıcı-verici modülü, Gelişmiş Küçük Form Faktörü Takılabilir Modül SFP + Çok Kaynaklı Sözleşme (SFF8431) ile uyumludur.Bu alıcı-verici türü, 10.3125Gbps'de seri verilerin taşınması için özel olarak optimize edilmiştir.

     

    Özellikleri:
    Tek LC konektörlü SFP MSA paketi
    Komisyon için tipik bidi 1490 / 1550nm ve 1550nm / 1490nm
    Yüksek hassasiyet için APD alıcı
    lÇok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması
    Dijital Teşhis Monitör Arayüzü
    Çalışır durumda takılabilir
    9.95Gb / s ila 11.1Gb / s seri optik arabirimi destekler
    80 km'ye kadar mesafe
    SFP + MSA ile uyumlu
    Yüksek iletim marjı
    + 3.3V tek güç kaynağı
    Güç Tüketimi <1.5W

     

     

    Uygulamalar:
    10,3125 Gb / sn'de 10GBASE-BX
    Diğer optik bağlantı 10G

     

     

    Standart:
    SFP + MSA Uyumlu
    SFF-8472 reversion 9.5 uyumlu
    IEEE802.3-2005 uyumlu
    Telcordia GR-468-CORE uyumlu
    FCC 47 CFR Bölüm 15, Sınıf B uyumlu
    FDA 21 CFR 1040.10 ve 1040.11, sınıf 1 uyumlu
    RoHS uyumlu

     

    hilink BiDi Alıcı-Verici serisi
    155M / 622M BiDi SFP LC / SC 155M BiDi SFP LC / SC 3km / 20km / 40km / 80km / 120km isteğe bağlı DDM ile
    4/2 / 1G BIDI SFP LC / SC DDM ile 4/2 / 1G BiDi SFP LC / SC 3km / 20km / 40km / 80km / 120km
    1,25 G 40 km CWDM BiDi SFP 1.25G 40km DDM LC CWDM BiDi SFP (60nm Kanal Aralığı)
    10G SFP BiDi SFP + BiDi 1270 20km SFP + BiDi 20 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 20km SFP + BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    SFP + BiDi 1270 40km SFP + BiDi 40km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 40km SFP + BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    SFP + BiDi 1270 60km SFP + BiDi 60km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    SFP + BiDi 1330 60km SFP + BiDi 60km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    SFP + BiDi 1490 80km SFP + BiDi 80km Tx1490nm / Rx1550nm LC
    SFP + BiDi 1550 80km SFP + BiDi 80km Tx1550nm / Rx1490nm LC
    10G XFP BiDi XFP BiDi 1270 20km XFP BiDi 20 km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 20km XFP BiDi 20km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    XFP BiDi 1270 40km XFP BiDi 40km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 40km XFP BiDi 40km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    XFP BiDi 1270 60km XFP BiDi 60km Tx1270nm / Rx1330nm LC
    XFP BiDi 1330 60km XFP BiDi 60km Tx1330nm / Rx1270nm LC
    XFP BiDi 1490 80km XFP BiDi 80km Tx1490nm / Rx1550nm LC
    XFP BiDi 1550 80km XFP BiDi 80km Tx1550nm / Rx1490nm LC

    % 100 uyumluluk: Cisco, Huawei, Ciena, H3C, HP, Extreme, Foundry, Brocade, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Juniper, Ruijie, Zyxel vb.

     

     

     

    Teknisyen desteği:

    Arızayı çözmek veya bileşenleri değiştirmek için teknik kılavuzu destekliyoruz ve ilgili ağ yapılandırmasının projesini sağlıyoruz.
    Satış sonrası servis
    24 saat servis sonrası hizmetimiz var, her zaman teknik servis veya rehber sağlama sözü veriyoruz.
    İş arkadaşlarımız, acil durumun meydana gelmesinden 12 saat sonra müşterilerin ihtiyacına cevap verecek.


    Paketleme Detayları: Statik torba, Plastik PVC Paket, Perakende kutu, Teknik kutu veya özelleştirilmiş.

     


     

    80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül 0

    80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül 1

     

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum 80KM 10Gbps WDM BiDi SFP + Telsiz Modülü, 1490nm / 1550nm SFP + Optik Modül bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.