• Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı
    • Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı
    • Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı
  • Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı

    Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilinksys
    Sertifika: CE ISO Rohs
    Model numarası: HL-DW-XXXX

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 parça
    Fiyat: Negotiable
    En iyi fiyat İletişim

    Detay Bilgi

    Conectors: SC LC FC Dalga boyu: C grubu
    Garanti: 3 Yıl Ekleme kaybı: 3dB
    uzay kanalı: 0.8nm Ortam türü: Tek modu
    Vurgulamak:

    dwdm multiplexer

    ,

    dwdm filter

    Ürün Açıklaması

    Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı

    100 GHZ 16 Kanal DWDM 1U Rafa Monte Şasi DWDM MUX / DEMUX LC / APC

    Tahıl Özellikleri

    • Ünitede hem çoklayıcı hem de çoklayıcı ile 16 kanallı DWDM
    • Kurulumu kolay, yapılandırma gerektirmez
    • Çevre dostu ürün, tamamen pasif, güç ve kullanım için soğutma gerekmez!
    • Bağımsız, başka bir ekipman gerekmez
    • 2 fiber tel ve simpleks telde kullanılmak üzere
    • Herhangi bir elyaf tipine bağlanabilir
    • Düşük ekleme kaybı - yüksek izolasyon
    • Temizlik için kolayca sökülür
    • Tamamen Üniversal, herhangi bir portta çift yönlü çalışma
    • Tüm veri hızlarında ve protokollerde tamamen şeffaf
    • Yüksek güvenilirlik, 100 yıllık MTBF
    • Telcordia / Bellcore GR-1209 ve GR-1221 nitelikli
    • 10 Gbps, ayrıca 40 Gbps (DPSK, DQPSK) ve 100 Gbps'ye (DP-QPSK) kadar herhangi bir bağlantı noktasındaki herhangi bir veri hızını ve protokolü kabul eder
    • İsteğe bağlı 1310nm pencere sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir

    Uygulama

    • 200 GHz veya 100 GHz ITU-T alıcı-vericileri kullanan herhangi bir ekipman.
    • İsteğe bağlı 1310 pencereli, 1310nm alıcı-vericilerini kullanan herhangi bir ekipman.
    • SONET OC-3 ila OC-192, SDH STM-1 ila STM-64, GBIC, SFP, XFP, Xenpak, Fiber üzeri Ethernet, Fiber üzeri ATM vb ...

    uyma

    Telcordia GR-1209-CORE-2001

    Telcordia GR-1221-CORE-1999

    ITU-T G.694.1

    RoHS

    1xN DWDM Mux / Demux Modülü

    Parametreler
    Kanal Boşluğu (GHz) 100 200
    Kanal numarası 1 * 4 1 x 8 1 * 16 1 * 4 1 x 8 1 * 16
    Merkez Dalga Boyu (nm) İTÜ Grid
    Merkez Dalga Boyu Doğruluk (nm) ± 0.05 ± 0.1
    Kanal Geçiş Bantı (@ -0.5dB) (nm) 0.22 0.5
    Elyaf Türü SMF-28e 900um gevşek tüplü veya müşteri tarafından belirtilmiş
    IL (dB) 1 1.5 2.2 1.7 2.9 3.8
    Passband Dalgalanma (dB) 0.35 0.4 0.5 0.35 0.4 0.5
    Yalıtım (dB) Komşu Kanal 25 28
    Bitişik Olmayan Kanal 40
    PDL (dB) 0.2
    PMD (ps) 0.1
    RL (dB) 45
    Yönlülük (dB) 50
    Maksimum Optik Güç (mw) 500
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ 85
    KUTU Paketi (mm) 100 * 80 * 10 veya 140 * 115 * 18
    LGX Paketi 1U, 2U
    19 '' Raf montaj paketi 1U

    Ürünler göster

    Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
    İlgileniyorum Hilinksys 16 kanallı pasif DWDM Mux Demux modülleri C bandı bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
    Teşekkürler!
    Cevabını bekliyorum.