Ana sayfa Ürünlerxfp alıcı

10G 1570nm 80Km CWDM XFP Telsiz Modülü Yüksek Hızlı İletim Şebekesi

10G 1570nm 80Km CWDM XFP Telsiz Modülü Yüksek Hızlı İletim Şebekesi

    • 10G 1570nm 80Km CWDM XFP Transceiver Module High Speed Transmission Network
    • 10G 1570nm 80Km CWDM XFP Transceiver Module High Speed Transmission Network
  • 10G 1570nm 80Km CWDM XFP Transceiver Module High Speed Transmission Network

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: Hilink
    Sertifika: CE,ROHS,FCC
    Model numarası: HL-CW-XFP-XX

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1pcs
    Fiyat: Negotiation
    Ambalaj bilgileri: Plastik kasa, karton
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 999pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: 10G CWDM XFP + Mesafe, uzaklık:: 80 Km
    DOM: Evet Oranı: 40 "
    Dalga boyu: 1570nm Garanti: 3 Yıl
    Logo: Özelleştirilebilir

      CWDM Telsiz Modülü XFP 10G 1570nm 80Km SFP + Yüksek Hızlı İletim Şebekesi

    Size iyi cwdm dwdm çözümleri sağlayabilir

    Hilink 10G 80km CWDM XFP Alıcı-Verici, mükemmel dalga boyu stabilitesi, uygun maliyetli modül sergiler. 10G CWDM SDH, 10GBASE-ZR / ZW ve 10G Fiber Kanal uygulamaları için tasarlanmıştır.
    Alıcı-verici iki bölümden oluşur: Verici bölüm soğuk bir EML lazer içerir. Ve alıcı bölüm, bir TIA ile entegre bir APD'den oluşur. Tüm modüller I sınıfı lazer güvenlik gereksinimlerini karşılar. CWDM Mux Demux ile birlikte yaygın olarak kullanılır .

    Özellikleri:
    1470nm-1610nm CWDM ızgara dalga boyları
    XFP MSA Rev 4.5 Uyumlu
    9.95Gbps'den 11.3Gbps'ye veri hızı
    Referans Saati gerekmez
    Soğutulmuş EML ve APD alıcısı
    80 km'ye kadar bağlantı uzunluğu
    Düşük Güç Tüketimi 3.5W Maksimum
    XFI ve lineside loopback Modu Desteklenen
    0 - 70 Sıcaklık Çalışma Kasası Sıcaklığı
    Teşhis Performansı İzleme
    RoHS6 uyumlu (kurşunsuz)

    Uygulamalar:
    SONET OC-192 ve SDH STM 64
    10GBASE ZR / ZW
    10G Fiber Kanal
    CWDM Ağları

    10G CWDM Alıcı-Vericileri

    CWDM XFP (10G)
    CWDM XFP LR 10G (1270-1330nm) 10km CWDM XFP 0 ~ 70 ° C
    CWDM XFP ER 10G (1470-1610nm) 40KM CWDM XFP 0 ~ 70 ° C
    CWDM XFP ZR 10G (1470-1610nm) 80km CWDM XFP 0 ~ 70 ° C
    CWDM SFP + (10G)
    CWDM SFP + (10G) LR 10G (1270-1330nm) 10km CWDM SFP + 0 ~ 70 ° C
    CWDM SFP + ER 10G (1470-1610nm) 40KM CWDM SFP + 0 ~ 70 ° C
    CWDM SFP + ZR 10G (1470-1610nm) 80km CWDM SFP + 0 ~ 70 ° C
    CWDM XENPAK (10G)
    CWDM XENPAK ER 10G ~ 1610 1470 40KM XENPAK 0 ~ 70 ° C
    CWDM XENPAK ZR 10G ~ 1610 1470 80km XENPAK 0 ~ 70 ° C
    CWDM X2 (10G)
    CWDM X2 -ERC 10G ~ 1610 1470 40KM X2 0 ~ 70 ° C
    CWDM X2-ZRC 10G ~ 1610 1470 80km X2 0 ~ 70 ° C

    İletişim bilgileri
    Shenzhen HiLink Technology Co.,Ltd.

    İlgili kişi: Morven Zhu

    Tel: +8615919890894

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)