• PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre
PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre

PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Hilinksys
Sertifika: CE, ROHS
Model numarası: HL-Domuz kuyruğu

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 1000pcs/hafta
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: HL-pigtail Uzunluğu: 1 3 5 7 9 20 metre
bağlayıcı: LC / SC-APC / UPC Dış çap: 0.9mm
Dalga boyu: 1270nm / 1330nm Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağı, Telekomünikasyon
Vurgulamak:

fiber optik wdm

,

wdm optik

Ürün Açıklaması

PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre

Pigtail / Patch kablosu fiber kablo tek fiber tek mod 1 3 5 7 9 20 metre


Başka gereksinimleriniz varsa veya özelleştirmeniz gerekiyorsa, lütfen bana ulaşın.

F YEMEKLER

  • --- İyi dayanıklılık
  • --- İyi değiştirilebilirlik
  • --- yüksek sıcaklık kararlılığı
  • --- Düşük ekleme kaybı ve sırt yansıması los
  • --- üstün Kalite Standart PC / UPC / APC Polishin
  • --- Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC

UYGULAMA :

  • Gigabit Ethernet; Etkin cihaz sonlandırma
  • Telekomünikasyon ağları; Video; ODF
  • Multimedya; Öncül kurulumlar; Yerel bölge ağları;
  • FTTH FTTX uygulamaları; CATV

Parametre

kod Erkek (Pimli), Kadın (Pimli)
yüksük SM Standardı, SM Düşük Kaybı; MM Standardı, MM Düşük Kaybı
Yüksük Delikleri 4,8,12,24
Gövde Rengi Yeşil (SM için), Bej (MM için), Sarı (SM Lowloss için), Aqua (OM3 50/125 için)
Parlatma PC, APC
Kablo Ceket şeridi, Çıplak şerit, 3.0mm Mini kablo (250um 12F / 24F)

MPO / MTP SM STANDARDI SM DÜŞÜK MM STANDARDI MM DÜŞÜK
Ekleme Kaybı Tipik 0.35dB 0.20dB 0.35dB 0.20dB
maksimum 0.75dB 0.35dB 0.65dB 035dB
Geri dönüş kaybı APC> = 50dB > = 25 > = 25
PC> = 40dB
dayanıklılık <= 0,3 dB (500 eşleşmeyi değiştir) <= 0,3 dB (1000 çiftleşmeyi değiştir)
exchangeability <= 0.3dB (Rastgele Bağlayıcı)
Gerilme direnci <= 0,3 dB (Maks 66N)
Titreşim <= 0.3db (10 ila 55Hz)
Çalışma Sıcaklığı -40 ℃ ~ + 75 ℃

Gerçek Fotoğraf Gösterisi




Garanti
Reklamı yapılan tüm optik alıcı-vericilerin yeni bileşenler ve parçalar ile yepyeni olduğuna ve kesinlikle asla eski ve yenilenmiş malzemeleri kullanacağına söz veriyoruz. Tüm optik alıcı-vericiler fonksiyonel test ve yaşlanma testinden geçmiştir. Sevkıyat tarihinden itibaren tüm optik alıcı-vericiler için 3 yıl garanti veriyoruz.

OEM ve ODM

OEM / ODM sipariş kullanılabilir.

paketleme

  • Teslim süresi: 1-5 iş günü
  • Güvenli ve güvenilir ambalaj sağlıyoruz: Statik torba, Plastik torba, Perakende kutu veya gerekli

gönderi

  • Uluslararası Ekspres: DHL, FedEx, EMS, TNT, UPS ve böylece. 1-5 gün sürer.




İlgili ürünler


Ne tedarik ediyoruz

  • SFP, GBIC, SFP +, XENPAK, X2, XFP, BIDI, CWDM, DWDM ve diğer özel alıcı-verici modülleri dahil olmak üzere her türlü uyumlu optik alıcı-verici modüllerini tedarik ediyoruz. Ürünlerimiz Cisco, 3COM, H3C, HP, Extreme, Dökümhane, Avaya, D-link, Alcatel, Riverstone, Enterasys, Netgear, Nortel, Ardıç, Ruijie, Zyxel, Huawei, vb.


Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum PC APC Parlatma Wdm Optik Pigtail Yama Kablosu Tek Mod 1 3 5 7 9 20 Metre bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.