• Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü
  • Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü
  • Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü
Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü

Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: HILINK
Sertifika: CE ,ROHS,FCC
Model numarası: HL -10G-SFP-T

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: Negotiable
Teslim süresi: 3-7gün
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
Yetenek temini: 3000/adet/ay
En iyi fiyat İletişim

Detay Bilgi

Ürün adı: SFP-10G-T Veri aktarım hızı: 10G
Fiber Bağlayıcı: RJ45 İşlev: Otomatik anlaşmalı
paket: SFP+ Gönderen: DHL
Vurgulamak:

RJ45 SFP Bakır RJ45 Modülü

,

10Gb/s Bakır RJ45 Modülü

,

SFP ayakizi Optik Alıcı-Verici Modülü

Ürün Açıklaması

Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü

SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/sn Bakır RJ45 Modülü SFP+ - Yönlendirici Anahtarı için RJ45'e

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 

10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T'yi destekler

Çalışırken takılabilir SFP ayak izi

Kompakt RJ-45 konektör düzeneği

RoHS uyumlu ve kurşunsuz

Tek +3.3V güç kaynağı

Cat 6a kablosu üzerinden 10 Gigabit Ethernet - Maks 30M

Ortam Çalışma sıcaklığı: 0°C ila +65°C

 

ÜRÜN AÇIKLAMASI

SFP+-10GBASE-T Bakır Küçük Biçimli Takılabilir (SFP) alıcı-vericiler, SFP Çoklu Kaynak Anlaşmasına (MSA) dayanmaktadır.IEEE Std 802.3'te belirtildiği gibi 10Gbase-T / 5Gbase-T / 2.5Gbase-T / 1000base-T standartlarıyla uyumludurlar.SFP+-10GBASE-T, bağlantı göstergesi için SFP'nin RX_LOS pinini kullanır.SFP'nin TX_DISABLE pinini yukarı çekerseniz, PHY IC sıfırlanır.

 

Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü 0

Şirket Bilgileri:

Fiber optik ürünleri üretimi ve pazarlaması konusunda uzmanlaşmış Shenzhen Hilink Technology Co., Ltd., 2007 yılında kuruldu.

RoHS, ISO ve CE sertifikalı, üstün kalite, rekabetçi fiyat ve iyi çözüm ile bu alanda 10 yıl uzmanlaşmış altın tedarikçiyiz.

Temel yetkinliklerimiz, CFP, QSFP28, QSFP SR4&LR4, CWDM SFP/XFP/X2, DWDM SFP/XFP/X2'nin fiber optikleri, DWDM, CWDM, WDM, MPO, AAWG, vb. çözümleridir.

Daha ayrıntılı test ve prosedür için anahtar ve yönlendiriciler gibi bazı gelişmiş ekipman ve cihazlara sahip 8 yetenekli mühendisten oluşan bağımsız bir Araştırma ve Geliştirme Departmanımız var.

Ayrıca müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için ilgili optik ürünlerimiz ve iyi çözümlerimiz var.

Yeni ve eski müşteriler, daha fazla işbirliği için fabrikamızı ve ofisimizi ziyaret etmekten memnuniyet duyarlar.
Sizinle bir iş ilişkisi kurmayı umuyoruz.
Market distribution.jpg
.jpg

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum
İlgileniyorum Yönlendirici Anahtarı için SFP-10G-T RJ45 SFP 10Gb/S Bakır RJ45 Modülü bana tür, boyut, miktar, malzeme gibi daha fazla ayrıntı gönderebilir misiniz
Teşekkürler!
Cevabını bekliyorum.